Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülleri

Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülleri
16.09.2020
1.276
Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülleri

Ankara’da Şikayetvar.com tarafından düzenlenen ödül töreninde, 27 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 54 markanın ödülleri markaların üst düzey yöneticilerine verildi.

Her yıl müşterilerine en iyi deneyimi sağlayan firmalar, kullanıcılar üzerinden elde edilen anket sonuçları doğrultusunda belirleniyor. Firmaların bir yıl süresince müşterilere olan davranış biçimlerinin ve müşteri memnuniyet oranlarının değerlendirildiği platformda, başarı ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Modalife Mobilya’nın, Mobilya Kategorisi’ndeki en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip Diamond birincilik ödülü,Modalife Kurumsal İletişim Direktörü Osman Bekteş’e takdim edildi.
Osman Bekteş: “Vizyonumuz, sektörümüze değer katarak öncü olabilmek ve bizi tercih eden müşterilerimizi her daim mutlu edebilmektir.” dedi.

Şikayetvar 5’inci A.C.E Awards ödül töreninde ödül alan firma ve dereceleri şöyle: “ePttAVM (Diamond), Vestel (Diamond), Modalife Mobilya (Diamond), Huawei (Diamond), Birevim (Diamond), Dijiturk (Gold), Kablo TV (Diamond), Turkcell TV (Silver), Turkcell (Diamond), Kablo Net (Diamond), Superonline (Gold), Renault (Diamond) ,Ford (Gold), Fiat (Silver), Daica (Diamond), Peugeot (Gold), Nissan (Silver), Mercedes (Diamond), Morhipo (Diamond), Gittigidiyor (Gold), Tatil.com (Diamond), Koton (Diamond), Mavi (Gold), LCW (Silver), Tchibo (Diamond), Yataş (Gold), Enza Home (Silver), Axa Sigorta (Diamond), Ak Sigorta (Gold), Ethica Sigorta (Diamond), Zurich Sigorta (Gold), Ray Sigorta (Silver), Garanti Emeklilik (Diamond), Avivasa Emeklilik (Gold), Vakıf Emeklilik (Silver), İş Bankası (Diamond), Yapıkredi Bankası (Silver), HSBC (Diamond), Zorlu Enerji (Diamond), Mepaş (Gold), Enerjisa (Silver), Halkbank (Diamond), Albaraka Türk (Diamond), İyzico (Diamond), Paytr (Gold), Opet (Diamond), Demirdöküm (Diamond), Vaillant (Silver), Yurtiçi Kargo (Diamond), UPS (Diamond), Sürat Kargo (Silver).”

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Marka Danışmanı
Marka Danışmanı
Merhaba,
Çevrimiçiyiz bilgi almak ister misiniz?